АКВАРІУМ НА ЗАМОВЛЕННЯ

    Придбавши готовий акваріум у крамниці або на базарі, не завжди можливо досягти того, щоб ваш майбутній домашній підводний світ став органічною частиною готового інтер’єру, через невідповідність розмірів акваріума або його зовнішнього оздоблення. Можливо, ви тільки будуєте житлове приміщення або займаєтесь ремонтом в будинку, квартирі, офисі. Бажаєте втілити свої дизайнерські ідеї та “вмалювати” у майбутній інтер’єр акваріум зі своїми індивідуальними розмірами, формою, місцем розміщення, внутрішнім наповненням та зовнішнім оздобленням. В цьому разі краще виготовити акваріум на замовлення, і ми із задоволенням готові допомогти вам!

    Наша компанія займається цілим комплексом послуг, пов’язаних з акваріумами, починаючи з виготовлення і закінчуючи сервісним обслуговуванням. Основним напрямком є виготовлення акваріумів (акваріумних систем) на замовлення за індивідуальними розмірами або виготовлення акваріумів “під ключ”, а саме:

Замовити акваріум
 • Виїзд на місце та проведення вимірів;
 • Узгодження всіх побажань і вимог до майбутнього акваріума, зовнішнього оздоблення та внутрішнього наповнення;
 • Виготовлення акваріума, тумби (підставки) для нього, кришки, освітлювальних елементів (LED, Т8 або Т5 лампи);
 • Монтаж;
 • Оздоблення і запуск (наповнення акваріума, підключення системи життєзабезпечення, заселення);
 • Сервісне обслуговування.
 • Акваріум під замовлення Київ     Чому краще замовити акваріум “під ключ”? У зв’язку з нашою професійною діяльністю ми щоденно зіштовхуємося з обслуговуванням акваріумів різних форм, розмірів та з різними місцями їх розміщення. На жаль, досить часто доводиться мати справу з акваріумами, які необмірковано встановленні та організовані непрактично. Оскільки до них ускладнено доступ, не завжди зручно дістати декорації для чистки і помістити їх назад, здійснити чистку скла та самого акваріума, замінити, додати або обслужити обладнання. Як результат вартість і час обслуговування таких акваріумів суттєво збільшується, що завдає їх власникам більше клопоту та збитків, ніж задоволення від володіння таким чудовим предметом інтер’єру.

  купити акваріум     Звернувшись до нас, ви убезпечите себе від неприємних сюрпризів у майбутньому. Відповідно до ваших побажань та можливостей, вам будуть запропоновані найбільш оптимальні варіанти форми та розміщення вашого акваріума. Будуть враховані всі ваші вимоги відносно зовнішньої обробки та внутрішнього оздоблення (прісноводного або морського), обмірковані варіанти доступу до нього, підключення обладнання і можливість його безперешкодного обслуговування, що в майбутньому дозволить вам не турбуватися, як впоратися із вже готовим та встановленим, але непрактичним акваріумом. Ми зробимо все можливе, щоб втілити вашу фантазію в життя і створити чудовий куточок природи у вашому будинку, офісі, квартирі, котрий буде органічно виглядати у вашому інтер’єрі і створить атмосферу затишку!

   Зателефонуйте нам! Телефони: (067) 256-68-98, (044) 361-53-78
   Напишіть нам! E-mail: aquajar@ukr.net
   Ми займаємося тим, що любимо, а отже, робимо це добре!