МОРСЬКИЙ АКВАРІУМ

    Морський акваріум цілком можна вважати статусним або акваріумом вищого рівня. Пов’язано це не тільки з його чарівним екзотичним виглядом, який формується з барвистих морських рибок, живих коралів та інших рифових мешканців, що мешкають в теплих водах морів та океанів нашої планети, але і високою вартістю, а також відносною складністю їх утримання. Для повноцінного функціонування біологічної системи морського акваріума потрібен достатньо широкий перелік обладнання та хімічних препаратів. А в наповнення пісок, каміння і живі організми, які завозяться на територію нашої країни з-за кордону, що обумовлює високу вартість всіх складових. На складність утримання впливає непроста процедура підготовки води, потреба в знанні хімічних процесів та принципів роботи системи життєзабезпечення, які значно відрізняються від прісноводного акваріума.

    Однак, якщо у вас є бажання мати вдома клаптик коралового рифу, але ви не маєте досвіду в його створенні і утриманні, ми завжди прийдемо вам на допомогу! Ми виготовимо для вас морський акваріум на замовлення, враховуючи відповідні для вашого приміщення розміри, зовнішнє оздоблення та всі необхідні для його надійного існування складові, як технічні, так і біологічні. Здійснимо всі необхідні роботи по оздобленню і запуску, а також надамо сервісне обслуговування.

    Щоб краще розібратися яке “море” підійде особисто вам, розглянемо основні види оздоблення морського акваріума. Зазвичай виділяють три типи домашніх “морів”: рифові, рибні та змішаного типу.

Рифовий

    Акваріуми цього типу імітують середовище коралового рифу, кістяком якого є “живе” каміння, поросле коралами. Рибок в такому акваріумі утримують відносно небагато і лише тих, які уживаються з коралами та іншими безхребетними (ракоподібними, молюсками, актиніями, черв’яками), формуючи з ними симбіоз, або не заважають їх повноцінному існуванню.

Морський кваріум Київ

Рибний

    В рибному акваріумі наголос робиться на рибу. В ньому можуть утримуватись риби, які не уживаються з коралами, але при цьому досить яскраво забарвлені. В якості декора в ньому можуть використовуватися штучні або натуральні, але мертві (скам’янілі) корали, каміння та інше.

Морський акваріум на замовлення, придбати морський акваріум

Змішаного типу

    В акваріумі змішаного типу разом з рибами можуть жити декілька видів невибагливих безхребетних, при цьому риб підбирають таким чином, щоб вони уживались з безхребетними, не могли нашкодити один одному або кимось посмакувати. Серед таких безхребетних можуть бути креветки, морські зірки, раки відлюдники, актинії. В таких акваріумах також розміщують “живе” каміння, яке завозиться прямо з природнього середовища та від початку є притулком для багатьох живих організмів.

Замовити морський акваріум, Морський акваріум під ключ Київ

    Зателефонуйте нам! Телефони: (067) 256-68-98, (044) 361-53-78
    Напишіть нам! E-mail: aquajar@ukr.net
    Ми займаємося тим, що любимо, а отже, робимо це добре!