ПРІСНОВОДНИЙ АКВАРІУМ

    Класифікувати акваріуми по типу оздоблення, місцю розміщення, та формі можна досить довго. Кожний визначає їх по своєму, і часто можна зустріти безліч варіантів назв та визначення типу акваріума: пристінний, вбудований, окремо стоячий; псевдоморе, біотопний, рослинний, цихлідник, мінімалізм, античний стиль, голландський, авангард, сюжетний та інше.
    Нижче для прикладу перерахуємо вам основні, найбільш розповсюджені сьогодні варіанти оздоблення прісноводного акваріума.

Акваріум з рибами сімейства Цихлові.

    В подібних акваріумах утримують риб з африканських озер Малаві і Танганьїка. Риби цього сімейства зазвичай живуть біля скелястих берегів і люблять посмакувати рослинністю, тому для цих мешканців створюється модель акваріума декорованого вапняком, ракушняком або іншим камінням. В акваріумі вибудовується гірка з багатьма щілинами, печерами та укриттями. В якості рослин використовуються штучна рослинність або живі рослини з жорстким листям.

Оздоблення акваріумів Київ

    З такими рибами часто створюють розповсюдженні сьогодні псевдоморя, оскільки вони своєю поведінкою і зовнішнім виглядом нагадують морських родичів. Псевдоморе – це прісноводний акваріум, який декорують мертвими коралами та камінням, створюючи ландшафт який нагадує морське дно, наприклад, так:

Оздоблення акваріумів

    Щоправда в такому оздобленні є один суттєвий мінус: білі корали мають властивість досить швидко чорніти під впливом світла, інші корали також не виняток. Очистити їх, звичайно, можливо, і це робиться, але ж нам хочеться, щоб наш акваріум постійно приносив нам радість своїм гарним виглядом.

Рослинний акваріум.

    Рослинний акваріум нікого не зможе залишити байдужим. Зі смаком оздоблений рослинами, корчами акваріум створює відчуття ніби ви поринули в підводний світ, насичений життям і барвами. В залежності від вибраних рослин обирається рівень інтенсивності освітлення (від середнього до сильного), кількість застосовуваних добрив та вуглекислого газу(СО2). Заселяють такі акваріуми спокійними видами риб, які і походять з природних біотопів, з густою рослинністю.

акваріум оздоблення

    Зателефонуйте нам! Телефони: (067) 256-68-98, (044) 361-53-78
    Напишіть нам! E-mail: aquajar@ukr.net
    Ми займаємося тим, що любимо, а отже, робимо це добре!